82100, вул, 22-Січня, 41, м. Дрогобич, Львівська область, Україна

(03244)2-15-38

Захисти, українське!

«ИДУ НА ВЫ ...»!
30.06. -2.07.2017

Зачем ты поднял мечь?
За что меня ты ненавидишь?

Угасло пламя сотен свеч
Их больше в этой жизни не увидишь.

Вы запятнали свою честь,
Нам о которой, поэты русские писали.

Осталась только злобы месть
За то, что вольными мы стали!

Простят ли вои те?
Кто ждет за той чертой.

Куда придешь и ты —
С поникшей головой!

Во все ушедшие века
Лжецу и подлецу,

Перчаткой по лицу, —
Наотмашь ударяли!

"Иду на Вы ...» —
Давно князья из Киева вещали.

Кто поднял мечь на нас
От этого меча и погибали ...

©Збірка віршів “Плаче душа” 2003—2017 рр. (І. Хомин)

ЗАХИСТИ, УКРАЇНСЬКЕ!

Голова Народного Руху України Костенко свого часу вживав для політичної реклами слоган: “Купляй, українське!”. 3 березня 2014 року, наш східний сусід росіянин, розпочав проти нас війну нав’язуючи свій, так званий, “руський мир”! Я, людина пенсійного віку, — 35 років свого життя проживав у колишньому російському світі і більше не маю наміру туди повертатися!!! Застерігаю і тебе, — мій юний друже, а також тебе, моя юна українко — не будьте БАЙДУЖИМИ!!!

ЗАХИСТІТЬ — УКРАЇНСЬКЕ!!! Захистіть себе, а також майбутнє своїх, ще ненароджених дітей від московського рабства! І це не просто слова — це одна з можливих реальностей фізичного шляху цілого народу. НЕ ЗДАВАЙСЯ, ЯК БИ ТОБІ НЕ БУЛО ВАЖКО! ТИМ ПАЧЕ НЕ ТОРГУЙ НАЦІОНАЛЬНИМИ ЦІННОСТЯМИ!

ЯК ЗАХИСТИТИ? У силу вікових обмежень (у мене літній вік — у вас надто юний) ми знаходимося разом на одній з можливих ліній захисту — це НАВЧАННЯ! Наша зброя — Сила Слова, розробка україномовних сайтів (web-програмування), розробка власних програм — комп’ютерне програмування, професійне знання роботи комп’ютерної техніки, досконале вміння у налаштуванні комп’ютерного програмного забезпечення, а також — після здобутих знань — передача естафети тому, хто іде слідом за тобою!

27 червня 2017 року з підступною кібератакою комп’ютерного вірусу-шифрувальника PETYA.A подолано рубікон багаторівневих комп’ютерних кібернетичних воєн, а це ще одна реальність нашого часу і до неї потрібно бути готовим!

ЯК НАВЧИТИСЯ? З початку 2015 року я є зареєстрованим (https://plus.google.com/+ІгорХомин), вільнонайманим солдатом інформаційних військ (http://i-army.org) України. Таким чином вирішив вносити свій посильний внесок для допомоги своїй країні в боротьбі проти супротивника.

ЗАПРОШУЮ В КОМАНДУ! На даному етапі ми розпочинаємо цикл статей для ознайомлення молодих людей з визначеннями, що означає:

  • кіберпростір;

  • доповнена (VR) та додана (AR) реальності;

  • чому так важливо зрозуміти blockchain (блокчейн)технології;

  • наскільки важлива для фінансової незалежності України електронна валюта bitcoin (біткоін);

  • що таке вільне програмне забезпечення (GNU/GPL);

  • чому операційна система Linux набагато перспективніша, безпечніша та стабільніша за Windows;

  • як кібербезпека (cyber-security) допоможе захистити ваш внутрішній світ від кураторів з груп “синіх китів”;

  • а також практичні заняття.

Хочу звернути вашу увагу на одне з останніх повідомлень в інтернеті про проведення тестового спілкування з жінкою-роботом (робот Софія з штучним інтелектом; можна знайти фільм в youtube), а опісля поставити собі запитання: “Чи готові ви витрачати своє життя на будовах Росії та обслуговуванні мажорів? Чи може спробувати навчитися розробляти програмне забезпечення для роботів з штучним інтелектом і продавати їх за валюту тим же вищеназваним мажорам?”

Відповідь залишається за кожним з вас особисто!!!

Будьте добрі ознайомитися з статтею, яку я оприлюднив у березні місяці 2015 року на сайті електронної інтернет-газети Дрогобицької районної ради http://frankovyjkraj.info (заблокована на даний час хостером за не оплату доменного імені та хостингу) і зробити свій вибір, як діяти надалі.

З повагою. Хомин Ігор Йосипович
помічник-консультант депутата Львівської обласної ради 

Грицик Ольги Богданівни
+380969538517 serpiko@ukr.net http://serpiko.info 

БОРІТЕСЯ — ПОБОРЕТЕ! ВАМ БОГ ПОМАГАЄ...

Донесення Позачасової Мудрості за будь-яку ціну...” ВВВ

Навіщо?.. Ради чого?.. Підступно, позаду в плечі завдано удару, якого ніхто не очікував. Війна!.. На порозі третього тисячоліття — Ери Водолія — Росія знищує своїх і не своїх!? Чому??? Запитання, які на даний час залишаються без відповіді.

Світ навколо нас – дуальний. День-ніч, чоловік-жінка, біль-насолода, радість-горе. І у цей же час – він потрійний. Незрима присутність третьої складової: ніч плавно переходить у ранок, народжується дитина, біль може принести залежність від ліків, горе, як і радість – можна балансувати смутком. Закон Трьох Сил у дії. Може тому ми живемо на третій планеті від Сонця? Ще Піфагор сказав, що трикутник сама головна фігура на Землі. І без цього застосування трьох сил не виник би світ у всій своїй красі.

Ми живемо один за рахунок іншого – це аксіома! І творимо нашу колективну реальність самі: своїми думками, словами, діями. Третє тисячоліття, ера Водолія, ще носить назву інформаційної ери. Більшість людей очікувало 21 грудня 2012 року фізичного кінця світу! Хоча багато джерел інформації (наприклад: Друнвало Мельхіседек – «Квітка Життя») акцентували увагу на точці переходу з однієї реальності у іншу і цей перехід буде тривати з 2013—2017 років, впритул до 2030. Шановний читачу, я ні у якому разі не маю наміру призначати нову дату «кінця світу» 🙂 , ніхто і не знає цієї дати але те, що діється на Землі з 1990 року – змушує замислитися, а чи правильні вчинки ми здійснюємо у житті? Я хочу підвести вас до думки, що внутрішній світ – кожного з нас – впливає на світ фізичний і вносить зміни у навколишнє середовище! Інформацію людина отримує за допомогою своїх п’яти почуттів – це фізичний рівень (інтуїцію, наприклад, – вважають шостим почуттям, а це уже більш тонкий рівень сприйняття). Прошу врахувати, що інформація і енергія тотожні поняття. Отримана інформація опрацьовується мозком людини і впливає на почуття, а так як це енергія – здійснюється вібраційний процес, який призводить до кристалізації тонких (атмічного, будхічного, манасичного, ментального, астрального, ефірного), а також фізичного тіл людини. Отже: ІНФОРМАЦІЯ це:

ІН — дивідуальне

ФОРмування

МАтри Ці

Істинного

Я

А Істинне Я людини у кожного своє в залежності від вміння отримати, зрозуміти, опрацювати і застосувати інформацію не тільки фізичного, а і інших рівнів буття! Істинне Я – це Принцип Христа у кожній людині! Якщо будь-яка людина це зрозуміє, а ще краще побачить (можу вас запевнити, що це цілком реально, фізичним зором, побачити Принцип Христа у іншій людині з притаманними їй рисами!) або ж, тим більше, проявить його у собі – це і буде їй нагородою!

А тепер спробуємо відповісти на запитання: “Чому???” Я недаремно написав на початку статті про те, що світ дуальний з присутністю третьої складової! Боротьба двох Систем на земному плані за людські душі не припинялася ані на мить! Якщо будь-яка людина не приймає Принцип Христа — тоді сповідує Принцип Диявола! Тоді, який з Принципів сповідує 85% росіян (хоча є сумнів у цих відсотках)?! Нехай кожен з них відповість собі сам на це питання. Право Вільного Вибору дане Творцем ніхто не відміняв!

Займаючись бізнесом у IT- сфері протягом п'ятнадцяти років (http://serpiko.info електронний центр інформаційного бізнесу) прийшов до висновку, що не маю права залишатися осторонь процесів, які відбуваються в Україні протягом останнього десятиліття. Не сприйми, шановний читачу, дані слова, як високопарний стиль написання, але якщо ми разом з вами не почнемо будити наше українське громадянське суспільство від летаргічного сну, зневіри, деградації молодого покоління, небажання вчитися застосовувати власні зусилля для отримання фінансового забезпечення та отримання духовних надбань – ми можемо опинитися на задвірках шостої раси у Ері Водолія. А я думаю нікому з нас цього б не хотілося?

Інформація – нематеріальна (для нашого тривимірного фізичного сприйняття). Знання – уже може проявити інформацію у формі. Але тільки Мудрість здатна застосовувати створену форму не завдаючи шкоди! Вислів: «Хто володіє інформацією – володіє світом» є тому підтвердженням. Кінцевим результатом отриманої інформації, яку через знання застосували для створення форми – у вигляді інформаційних військ України http://i-army.org Міністерством інформаційної політики, є дуже вчасним.

Буква “і” у центрі хреста на нагрудному знаку інформаційних військ є символом свічки! Стародавня мудрість говорить: “Для того, щоби позбутися темряви, — потрібно запалити хоча б одну свічку”.


Отже, шановний друже, якщо ти готовий — запали свою СВІЧКУ!

28 березня 2015 р.
Успіху. З повагою.     І. Хомин

Serpiko. +380969538517 serpiko@i.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *