82100, вул, 22-Січня, 41, м. Дрогобич, Львівська область, Україна

(03244)2-15-38

Влада: любов і ненависть громадян!

Свободою вибору не навчишся користуватися,
якщо за неї не боротися!”
Верховний.

Шановні громадяни
Дрогобицького району та міста Дрогобича!

Цю коротку статтю я вирішив написати і пояснити чому мій останній коментар до статті “Ексклюзив: голова Дрогобицької РДА подав у відставку” від 28.04.2018 року, яка розташована на сайті http://droginfo.com.ua, раптово не було оприлюднено на даному сайті?!

Хто не знає про що йдеться — будьте добрі відкрити сайт ДрогоІнфо з статтею і, якщо бажаєте, перечитати інші коментарі та зрозуміти суть суперечки поміж дописувачами.

ОТЖЕ, мій останній коментар, який не пройшов модерацію адміна сайту ДрогІнфо від 4.05.2018:

До IP: 178.210.159.214.

Звернулися до мене особисто — тому дозволю собі відповісти більш розлого. Я вважаю, що це важливо і стосується багатьох. Більше не буду втомлювати шановних дописувачів своїми коментарами.

Ера Водолія, у якій ми живемо на даний час, має ще назву — ІНФОРМАЦІЙНА.

Зодіакальний знак даної ери — людина, яка несе на своїх раменах два глечика. З цих глечиків виливається вода. З правого глечика — жива вода. З лівого — мертва. Символом води є ЕМОЦІЇ. Згідно з езотеричними знаннями план емоцій — астральний вимір (наступний за фізичним)! Це більш тонкий вимір за вібрацією матерії! Але не потрібно думати, що цей астральний вимір тільки за межами людини! Він також присутній у кожному з нас. Наше скидання негативних емоцій на іншу людину — це поливати її “мертвою водою”, це нанесення шкоди її душі! Це те саме, що і бити людину по обличчю, це ненависть, і це служіння силам деструкції (Силам Темряви)! Це використання енергії Любові Творця не за призначенням! Хоча ВІН і надав змогу жити у цьому фізичному світі, як одним так і іншим, а також Право Вільного Вибору у своїх словах та вчинках. Але ж коли-небудь навчання у фізичній школі життя закінчується? І потрібно буде здавати екзамен??? Тоді дозвольте запитати вас, шановні земляки: “Якою водою “поливати” один одного — з лівого чи з правого глечиків???”. Відповідь за кожним особисто.

Декілька годин тому я натрапив в газеті Урядовий Кур’єр на наступну інформацію, яка підтверджує те, що я описав вище тому і вийшов такий розлогий коментар. Прочитайте і подумайте. З погляду інформаційної безпеки це називається: соціальна інженерія, а іншими словами — прямий вплив на свідомість людини!

Емоціогени як зброя російської пропаганди

https://ukurier.gov.ua/uk/articles/informacijna-vijna-hochesh-peremogi-nastupaj/

...«Після «розіп’ятих хлопчиків» росіяни змінили тактику. Вони дедалі більше намагаються вплинути на емоції людей, на яких здійснюють інформаційну атаку. Її мета — поширення не точки зору, як в технології фейку, а саме емоції. Це рівень психології, яку розхитують коливання парадигми «зрада-перемога». Не важливо, яка подія відбулася, — когось заарештували, вбили, щось згоріло чи вибухнуло. Сутність — передати емоцію, щоб в об’єкта інформаційної атаки виник страх, розчарування, зневіра. Інструмент ворога — так звані експертні оцінки, які нав’язують думку, що Україна приречена на вічний статус «фейл стейт» (нежиттєздатна держава-невдаха). Звісно, це супроводжується негативним емоційним супроводом, — стверджує інтернет-маркетолог Петро Савич”... Успіху.Serpiko.

Причини чому цей останній коментар не пройшов модерацію адміном сайту я вбачаю у наступному!.. Але дозвольте їх описати у формі запитань:

1. Чому коли ти “поливаєш” у своїх коментарах владу, своїх опонентів ти бажаний на сторінках сайту ДрогІнфо?

2. Чому коли ти намагаєшся і нейтрально відповідати — усе одно потрапляєш під осуд деяких особистостей але, зверніть увагу, — анонімних дописувачів? Але ж за умовами подання коментарів, які присутні на сайті ДрогоІнфо, є наступні правила:

  • 2. Права та обмеження користувачів сайту

    2.1. Користувачі сайту мають вільний доступ до всіх сторінок сайту. Для коментування статей чи участі у форумах читач вказує свої ім'я та прізвище, адресу електронної пошти або ж самостійно вибирає унікальне реєстраційне ім'я (nickname, або nick). Порушенням етики є реєстрація імен (nicknames) у коментарях, або псевдо – для авторів публікацій, однакових з тими, які вже існують (певний час належать певним користувачам) та можуть ввести в оману інших користувачів сайту...

3. А зараз запитання пряме до адміністратора сайту, а також і власника ДрогоІнфо (хоча вважаю, що це одна і та ж особа). Я ні в якому разі не маю наміру нашкодити Вашій репутації, а також і скомпроментувати Ваш інформаційний ресурс ДрогоІнфо! Але... Запитання наступне:”Чому мій останній коментар, текст якого я надав вище, не було оприлюднено?”. Відповіді на своє запитання до адміністратора ресурсу я не отримав — тому і запитую вдруге! А також, шановний власник ресурсу ДрогоІнфо, — витяг з Урядового Кур’єру з фейком російської пропаганди “про розп’ятих хлопчиків” мною було додано до коментара з двох причин: а) абзац підтверджував мій основний текст про емоції; б) з метою перевірки сайту ДрогоІнфо на відповідність, я б назвав, стилю українському ресурсу.

9.05.2018 р. Також прошу звернути увагу на наступну інформацію: сьогодні вступив в дію Закон України “Про основні засади забезпечення кібербезпеки України”.

Успіху.

Хомин Ігор Йосипович
помічник-консультант
депутата Львівської обласної ради Грицик Ольги Богданівни
+380969538517
skype: serpikoua
serpiko@ukr.net https://serpiko.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *